Fulvine rugštis nauda

Fulvinė rūgštis ir jos nauda žmogaus sveikatai

Jei domintės sveikatos ir sveikatingumo tendencijomis, bet negirdėjote apie fulvinę rūgštį. Tai, pats laikas tai padaryti tiesiog dabar. Kviečiame, apžvelkti keletą įdomių faktų apie šią rūgštį.

Ir sužinoti, kodėl vis daugiau sveikatos specialistų atranda jos įvairiapusę naudą sveikatai.

Pagrindinės iš jų, tai, kad fulvinė rūgštis yra :

  • Galingiausias elektrolitas tiesiai iš gamtos,
  • Stiprus antioksidantas,
  • Palaiko imuninės sistemos reguliavimą,
  • Perneša vitaminus ir maistines medžiagas į ląsteles,
  • Šalina sunkiuosius metalus ir toksinus iš organizmo,
  • Suteiki ląstelėms energijos;

Fulvinė rūgštis

1. Bioaktyvių Mineralų ir Mikroelementų šaltinis

Fulvinė rūgštis – tai bioaktyvi medžiaga, išgaunama tiesiai iš dirvožemio, ir turinti visus kūnui reikalingus natūralius mikroelementus ir mineralus.

Mokslininkai visame pasaulyje, pastebėjo, kad mineralų ir bioaktyvių mikroelementų kiekis dirvožemyje, per paskutinius 40 metų, drastiškai sumažėjo. Dėl paplitusios ūkininkavimo praktikos, vertingi mikroorganizmai, esantys dirvožemyje buvo sparčiai eikvojami. Taigi ir mūsų valgomuose daržovėse ir vaisiuose, vertingų maistinių medžiagų ženkliai sumažėjo. Tačiau norint, užtikrinti optimalią mitybą, organizmui reikia gauti visus prarastus mikroelementus ir mineralus. Būtent fulvinė rūgštis, ir suteikia mūsų organizmui šių mikroelementų.

2. Maistinių medžiagų įsisavinimo Stiprintuvas

Dažnai netinkamas mitybos pasirinkimas, nesveikas gyvenimo būdas, gali sukelti maitinių medžiagų trūkumą. Tyrimai parodė, kad fulvinė rūgštis vėl gali būti naudinga. Dėl savo gebėjimo pritraukti elektrolitus ir kitus mineralus bei pernešti maistines medžiagas visame kūne. Ji gali užtikrinti didesnį maistinių medžiagų įsisavinimą ir jų geresnį patekimą jį ląsteles. Gaudamos vitaminus ir reikiamas maistines medžiagas – mūsų ląstelės nebadauja. Mes jaučiame daugiau energijos ir tampame gyvybingesni savo kasdienybėje. Pagerėjus maistinių medžiagų įsisavinimui, stiprėja organizmo imuninė sistema. Padidėja organizmo natūralus gebėjimas kovoti su uždegimais, virusais ir lėtiniais susirgimais.

3. Raktas į sveiką žarnyną

Ne paslaptis, kad gera sveikata prasideda nuo žarnyno, tačiau pasiekti optimalią žarnyno sveikatą nėra taip paprasta kaip būtų galima pagalvoti. Tiesą sakant, tai gali būti labai sunki užduotis. Kadangi žarnyne gyvena daugybė mikroorganizmų, tiek naudingų, tiek žalingų, pusiausvyrą nustatyti gali būti sudėtinga. Laimei, fulvo rūgštis gali padėti ir šioje vietoje. Ji geba palaikyti sveiką žarnyno mikrobiomą, padidindma gerųjų bakterijų skaičių. Taip atkurdama žarnyno bakterijas iki sveiko, subalansuoto lygio ir pagerindama žarnyno veiklą.

4. Auštesnis energijos lygis

Kovojate su žemu energijos lygiu? Nesijaudinkite. Fulvo rūgštis gali padėti ir šioje srityje. Be visų, aukščiau paminėtų sąvybių, ji yra ir stiprus natūralus antioksidantas ir laisvųjų radikalų surišėjas. Kodėl ji taip vertinama? Dėl savo gebėjimo sumažinti laisvųjų radikalų žalą ir uždegimo lygį organizme. Ji, kaip galingas antioksidantas, agresyviai neutralizuoja laisvuosius radikalus. Suriša sunkiuosius metalus, toksinus, kad saugiai pašalintų iš organizmo. Taigi, jei išgyvenate ypač įtemptą savo gyvenimo laikotarpį, galbūt norėsite į savo sveikatingumo rutiną įtraukti fulvinę rūgštį. Tačiau atminkite, kad jūsų vartojamos fulvinės rūgšties kokybė yra labai svarbi norint išnaudoti visą jos naudą. Patartina vartoti joninę, tai reiškia biologiškai aktyvę fulvinę rūgštį kartu su mineralais. Ir tik saugioje stiklo pakuotėje, norint išvengti fulvinės rūgšties toksiškumo.

5. Smegenų funkcijos apsauga

Fulvinė rūgštis taip pat gali turėti neuroprotekcinių savybių. Ką tai tiksliai reiškia? Tai, kad ši rūgštis gali padėti apsisaugoti nuo pažinimo sutrikimų ir neurodegeneracinių negalavimų, tokių kaip Alzheimerio liga. Pastaruoju metu, atliekama vis daugiau mokslinių tyrimų šioje srityje ir pirminių tyrimų rezultatai yra daug žadantys.

6. Detox sąjungininkas

Esant įtemptam gyvenimui ir nesveikiems įpročiams, dažnam iš mūsų reikalinga organizmo detoksikacija. Ir kaip ir tikėtasi, ši rūgštis čia padės. Fulvinė rūgštis gali surišti ir pašalinti iš organizmo toksinus, tokius kaip sunkieji metalai, todėl ji yra galinga detoksikacijos sąjungininkė. Sveikatos priežiūros ir jos prevencijos specialistai, vis dažniau rekomenduoja fulvinę rūgštį. Siekiant pagerinti natūralias ląstelių detoksikacijos funkcijas, ypač chroniškai sergantiems pacientams. Taip pat tyrimais įrodyta, kad fulvinė rūgštis padeda detoksikuoti sunkiuosius metalus ir mineralinius metalus giliausiuose audiniuose.Gali padėti laiku atsikratyti susikaupusių toksinų, todėl pastebėsite energijos lygio padidėjimą, o nuotaika ir miego kokybė gerokai pagerės.

Čia apžvelgėme tik pagrindines ir pačias svarbiausias naudas ir teigiamą fulvinės rūgšties poveikį mūsų organizmui.

Straipsnis paruoštas remiantis informacija :

Jei nori sužinoti, kurie sveikatos papildai tinkamiausi šiuo metu , atlik testą “Tavo diena” ir sužinok  asmeninę rekomendaciją!

*VMVT šių teiginių neįvertino. Šis produktas nėra skirtas diagnozuoti, gydyti, išgydyti ar užkirsti kelią kokiai nors ligai.

Susiję straipsniai:

fosfatas dnr

Fosfatai ir jų vaidmuo organizme

Fosforas yra elementas, atliekantis svarbų vaidmenį geram organizmo funkcionavimui. Kūne beveik visas fosforas jungiasi su deguonimi, sudarydamas fosfatą. Fosfatas yra vienas iš organizmo elektrolitų, t….

Plačiau »

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus matomas viešai. Privalomi laukeliai yra pažymėti.

Prisijungti

Registruotis

Atkurti slaptažodį

Įveskite vartotojo vardą arba el. pašto adresą ir gausite nuorodą el. paštu slaptažodžio atkūrimui.

Pagal poreikį:

Kategorijos: