imuniteta stiprinantys produktai

Imunitetą stiprinantys produktai

Šiuo laikotarpiu ypač svarbu palaikyti normalią imuninę sistemą. Tikrai yra galimybė pamiršti vaistinę ir tereikia nueiti į naturalių produktų parduotuvę. Valgydami tam tikrus maisto produktus, kuriuose yra daug maistinių medžiagų, galite išlaikyti stiprią imuninę sistemą, o tai leidžia jūsų kūnui kovoti su ligomis. Taigi palepinkite save šiais šešiais imunitetą stiprinančiais maisto produktais, kurie padės išlikti sveikiems ištisus metus.

1. Citrusai

Išspauskite daugiau citrusinių vaisių – ar kada susimąstėte, kodėl tiek daug žmonių peršalę prisimena vitaminą C? Taip yra todėl, kad jis padeda sukurti jūsų imuninę sistemą, kad jūsų kūnas galėtų kovoti su infekcijomis. Taigi suteikite vitamino C į savo organizmui, kad apsisaugotumėte nuo susirgimo! Vieni geriausių šio su gripu kovojančio vitamino šaltinių yra citrusiniai vaisiai, tokie kaip apelsinai, greipfrutai, mandarinai, citrinos ir žaliosios citrinos. Taigi, pasiimkite citrusinių vaisių, kad pagerintumėte savo maistą ir natūralią organizmo apsaugą.

2. Pradėkite valgyti brokolius

Šis supermaistas yra pripildytas vitaminų, mineralų, skaidulų ir antioksidantų, kurie padeda jūsų organizmui apsisaugoti nuo ligų. Brokoliai ir kitos kryžmažiedės daržovės, tokios kaip žiediniai kopūstai, kopūstai ir Briuselio kopūstai, padeda stiprinti imuninį atsaką ir neleidžia susirgti. Žiūrėkite, šiose daržovėse yra cheminio junginio, vadinamo glutationu, kuris padeda padidinti natūralų jūsų organizmo gebėjimą kovoti su ligomis ir infekcijomis. Norėdami padidinti brokolių naudą, virkite labai mažai arba visai nevirkite.

3. Mėgaukitės jogurtu

Kai reikia kovoti su peršalimu ar gripu, jūsų kūnas trokšta probiotikų. Tai yra jogurte esančios sveikos bakterijos, kurios padeda jūsų imuninei sistemai kovoti su infekcijomis ir mikrobais. Tyrimai parodė, kad jogurto, kuriame gausu probiotikų, valgymas gali padėti sustiprinti imuninį atsaką ir sumažinti uždegimą, o tai padeda organizmui kovoti su ligomis. Jogurte taip pat gausu vitamino D, kuris taip pat gali sustiprinti jūsų natūralią apsaugą nuo ligų.

4. Vištienos sultinys

Dubenėlis “šilumos” gali būti ir šaukštas sveikatos. Kartu su galia apsaugoti jus nuo ligų. Taigi kodėl vištienos sriuba gali būti geriausias vaistas? Visų pirma, vištienoje yra daug cinko, kuris yra mineralas, skatinantis baltųjų kraujo kūnelių, kovojančių su infekcija, gamybą. Tada sultinys yra pripildytas kolageno, kuris gali padėti sustiprinti jūsų imuninę sistemą. O kai vištiena verdama sultinyje, ji išskiria maistines medžiagas ir aminorūgštis, kurios apsaugo nuo uždegimo, kuris silpnina jūsų imuninę sistemą. Taigi, nors vištienos sriuba gali būti naudinga sielai, ji gali būti dar geresnė kovai su ligomis.

5. Prisiminkime česnaką

udokitės česnako teikiamais privalumais –česnakas šimtmečius stiprina imunitetą ir kovoja su ligomis. Antivirusinėmis ir antibakterinėmis savybėmis garsėjantys tyrimai parodė, kad česnakai skatina su liga kovojančių baltųjų kraujo kūnelių, padedančių kovoti su infekcijomis ir užkirsti kelią ligoms, gamybą. Kad česnako nauda būtų kuo didesnė, prieš kepdami leiskite susmulkintam česnakui pastovėti 15 minučių, kad padaugėtų jo naudingų junginių.

6. Žuvis

Užkibkite ant žuvies – riebios žuvys, tokios kaip lašiša, tunas ir skumbrė, yra prisotintos omega-3 riebalų rūgštimis, kurios padidina baltųjų kraujo kūnelių aktyvumą, o tai padeda organizmui kovoti su infekcijomis. Jūsų imuninė sistema taip pat gauna sveiką vitamino D dozę. Taigi, kai bandote apsisaugoti nuo ligų, valgydami riebią žuvį galite persverti svarstykles jūsų naudai.

Kadangi šiuo metu labai svarbu išlikti sveikiems ir stipriems, būtinai ieškokite šių šešių imunitetą stiprinančių maisto produktų, kad galėtumėte geriau išlikti sveiki. Tačiau šiuolaikiniame pasaulyje kartais sudėtinga suvartoti pakankamai maistinių medžiagų turinčio šviežio maisto, vaisių ar daržovių. Dėl šių priežaščių vis daugiau žmonių pasaulyje ima vartoti Supermaistą. Taip prevenciškai  apsisaugodami nuo lėtinių ligų ir sveikatos problemų. Sukurtas patenkinti kiekvieno kasdienius mitybos poreikius, nes yra gaminamas tik iš augalines kilmės, natūralių produktų praturtintų probiotikais ir fermentais.

Daugiau apie asmeninį organizmo poreikį mineralams ar vitaminams, sužinosite, atlikę nemokamą sveikatos testą „Tavo diena“:

Svarbu:

*Laiku atkreiptike dėmesį į savijautos siunčiamus signalus;

*Papildykite organizmą natūraliais mineralais ar vitaminais;

*Mėgaukites energija ir gera savijauta kasdiena !

Susiję straipsniai:

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus matomas viešai. Privalomi laukeliai yra pažymėti.

Prisijungti

Registruotis

Atkurti slaptažodį

Įveskite vartotojo vardą arba el. pašto adresą ir gausite nuorodą el. paštu slaptažodžio atkūrimui.

Pagal poreikį:

Kategorijos:

Gamintojai: