mineralai pilami į vandeniui praturtinti

Mineralai vandens kokybei gerinti

Mikroelementai vandens kokybei gerinti yra naujausia sveikatos tendencija. Bet ar turėtumėte pridėti mineralų į savo vandenį ar visgi mėgautis filtruotu vandeniu? Toliau pateikiame informaciją, kad sužinotumėte naudingos informacijos.

Skysti Mineralai – skaidrus, skystas maisto papildas, kurio kelis lašus įlašinus į geriamą vandenį, praturtiname ji reikiamais mikroelementais.

Kas yra mikroelementai

Mikroelementų grupė apima: geležį, chromą, varį, cinką, jodą, manganą ir seleną. Šie elementai yra klasifikuojami kaip mikroelementai, ir kiekvienas iš jų palaiko svarbias organizmo funkcijas. Šiuos mineralus tradiciškai gauname iš kasdienės mitybos.

  • Geležis: svarbi sveikam kraujui
  • Varis: padeda raudonųjų kraujo kūnelių gamybai ir palaiko nervų ląsteles bei imuninę sistemą
  • Selenas: galingas antioksidantas, kuris apsaugo nuo laisvųjų radikalų sukeliamų ląstelių pažeidimų
  • Chromas: pagerina jautrumą insulinui ir pagerina baltymų, angliavandenių ir lipidų apykaitą

Sveika, subalansuota mityba, kurioje gausu vaisių, daržovių, neskaldytų grūdų, riešutų ir sėklų, turėtų užtikrinti, kad gautumėte visus mikroelementus, kurių reikia, kad kūnas funkcionuotų taip, kaip turėtų.

Kodėl mineralai yra populiarūs

Filtruoto vandens privalumų yra daug. Filtruotas vanduo yra bekvapis. Filtravimo procesas taip pat pašalina priemaišas, dėl kurių geriamasis vanduo tampa mažiau skanus. Šis vandens filtravimo metodas ir procesai, naudojami išvalyti iš čiaupų gaunamą vandenį. Tokiu būdu vandenį saugu gerti.

Tačiau filtruojant taip pat galima pašalinti svarbius mineralus iš vandens, todėl daugelis specialistų rekomenduoja, kad geriamo vandens papildymas mikroelementais yra geras sprendimas organizmo papildymui ir sveikatai.

Mineralų trūkumas organizme gali sukelti sunkią ligą. Daugelis žmonių turi skydliaukės problemų dėl jodo trūkumo. Galima įlašinti kelis lašus jodo, kad padėtume išlaikyti gerą skydliaukės funkciją. Fulvinė rūgštis yra dar vienas populiarus sprendimas, nes skatina kolageną ir palaiko skrandžio mikrobiomą.

Ar naudinga vandenį papildyti mineralais

Tam tikrų mineralų papildymas prie gali turėti savo privalumų. Vandens papildymas elektrolitais gali palengvinti greitą rehidrataciją, atkurti esminius mineralus ir leisti raumenims bei kūnui atsigauti.

Papildant vandenį elektrolitais, būtinai naudokite vandenį, kuriame nėra cukraus. Dar geriau, sukurkite savo mineralinį gėrimą namuose, naudodami filtruotą vandenį, kokybiškus skystus mineralus ir kitus aromatingus vaisius, žoleles ar prieskonius.

Kur gamtoje yra mineralizuoatas vanduo

Daugelis nustemba sužinoję, kad lietaus vandenyje nėra mineralų, kai jis nukrenta iš dangaus. Mineralai vandenyje atsiranda dėl sąlyčio su žemės dirvožemiu. Tačiau šiuolaikinė žemės ūkio “praktika” lėmė plačiai paplitusį dirvožemio išsekimą.

Mineralų anksčiau buvo gausu turtingame dirvožemyje, bet dabar jų yra mažiau ir tai yra problema. Filtruodami vandenį prarandame daug mums reikalingų mineralų. Vandens filtravimas pašalina nereikalingas medžiagas, tačiau taip pat gali pašalinti ir svarbius mineralus.

Kaip galima kompensuoti mineralų trūkumą

Laimei, mes galime kompensuoti tai, kas prarasta. Kai kurie mineralai, kuriais labai svarbu papildyti vandenį yra kalcis – kaulų sveikatai ir magnis, kuris leidžia kitiems mineralams veikti ir nuraminti nervų sistemą. Tai gali pagerinti nuotaiką ir miegą, taip pat puikiai tinka odai ir plaukams. Cinkas palaiko imuninę sistemą ir žaizdų gijimą ir yra labai naudingas libido. Prisiminkime, kad mineralai skatina daugybę kūno funkcijų, įskaitant seksualinį apetitą.

Kaip dažnai reikia vandenį papildyti mineralais

Dabar, kai žinote šiek tiek daugiau apie mineralus, gali būti įdomu, kaip dažnai turėtumėte jais papildyti geriamą vandenį. Specialistai rekomenduoja naudoti skystus mineralus geriamo vandens prisotinimui. Užtenka į geriamą 1 litro buteliuką įsilašinti rekomenduojamą kiekį mineralų lašų ir mineralizuotą vandenį išgerti dienos eigoje. Tai labai paprasta ir praktiška.

Trace Minerals pasaulinė kompanija garsėjanti kokybiškais mineralais.

Svarbu

Cinkas reikalingas DNR sintezei, imuninei funkcijai, medžiagų apykaitai ir augimui.

Tai gali sumažinti uždegimą ir kai kurių su amžiumi susijusių ligų riziką.

Dauguma žmonių gali gauti reikiamą kiekį iš visavertės mitybos (11 mg vyrams ir 8 mg moterims), tačiau vyresnio amžiaus žmonėms ir žmonėms, sergantiems ligomis, kurios slopina cinko absorbciją, gali tekti papildyti vartojant kokybiškus papildus.

Kadangi didelės dozės cinko papildai gali sukelti pavojingą šalutinį poveikį, svarbu laikytis rekomendacijų ir vartoti papildus tik tada, kai reikia.

Svarbu nepamiršti, kad kiekvieno sveikata – indivuali ir nėra visiems bendro recepto!

Taigi, jei norite sužinoti ar šiuo metu jūsų organizmui trūksta elektrolitų, sveikatos specialistai rekomenduoja Testą  “Tavo diena”.

*Laiku atkreiptike dėmesį į savijautos siunčiamus signalus;

*Papildykite organizmą natūraliais mineralais, vitaminais ir sveikatai reikalingomis maistinėmis medžiagomis.

*Mėgaukites energija ir gera savijauta kasdiena !

Susiję straipsniai:

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus matomas viešai. Privalomi laukeliai yra pažymėti.

Prisijungti

Registruotis

Atkurti slaptažodį

Įveskite vartotojo vardą arba el. pašto adresą ir gausite nuorodą el. paštu slaptažodžio atkūrimui.

Pagal poreikį:

Kategorijos:

Gamintojai: