omega 3 nauda ir produktai

Omega 3 nauda: verta žinoti

Omega-3 riebalų rūgštys yra būtinos žmogaus sveikatai, tačiau organizmas jų pats negali pagaminti, todėl būtina jas gauti iš maisto ar papildų. Šios riebalų rūgštys, įskaitant EPA ir DHA, gausios šaltame vandenyje gyvenančiose žuvyse ir tam tikruose augalinės kilmės produktuose, yra gyvybiškai svarbios uždegimo mažinimui, širdies sveikatos gerinimui ir smegenų funkcijoms sustiprinti. Omega 3 nauda yra vertinama ir žinoma jau daugelį metų1.

Siekiant suprasti omega 3 poveikį žmogaus organizmui, svarbu išnagrinėti, kokie omega-3 šaltiniai, pavyzdžiui, riebios žuvys, linų sėmenys, chia sėklos ir riešutai, yra geriausi EPA ir DHA gavimui. Taip pat reikia atkreipti dėmesį į omega-3 vartojimo dozavimą ir sveikos mitybos principus, siekiant maksimalaus teigiamo poveikio sveikatai.

Dauguma riebalų rušių žmogaus organizmas gali pagaminti iš kitų riebalų ar kitų maistinių medžiagų. Deja taip nėra nėra su omega-3 riebalų rūgštimis (dar vadinamomis žuvų taukais) atveju.

Omega 3 yra esminiai riebalai – organizmas negali jų pasigaminti nuo nulio, ir turi juos gauti iš maisto. Maisto produktai, kuriuose yra daug Omega-3, yra žuvis, augaliniai aliejai, riešutai (ypač graikiniai riešutai), linų sėklos, linų sėmenų aliejus ir lapinės daržovės.

omega 3 kapsules indelyje

Kodėl omega 3 tokia svarbi?

Šios riebalų rūgštys yra neatskiriama ląstelių membranų dalis visame kūne ir veikia ląstelių receptorių funkciją šiose membranose. Omega 3 suteikia atspirties tašką gaminant hormonus, reguliuojančius kraujo krešėjimą, arterijų sienelių susitraukimą ir atsipalaidavimą bei uždegimą.

Jos taip pat jungiasi prie ląstelių receptorių, reguliuojančių genetinę funkciją. Tikėtina, kad dėl šio poveikio įrodyta, kad omega-3 riebalai padeda išvengti širdies ligų ir insulto, gali padėti kontroliuoti vilkligę, egzemą ir reumatoidinį artritą bei gali atlikti apsauginį vaidmenį sergant vėžiu ir kitomis ligomis.

Kas yra Omega-3 riebalų rūgštys?

Omega-3 riebalų rūgštys yra būtinos mūsų organizmo sveikatai, tačiau jų organizmas pats nepagamina. Šios riebalų rūgštys skirstomos į tris pagrindines formas: ALA, EPA ir DHA.

 • ALA (alfa-linoleno rūgštis):
  • Šaltiniai: Augalinės kilmės produktai, pavyzdžiui, linų sėmenys, chia sėklos ir graikiniai riešutai.
  • Svarba: ALA yra būtina riebalų rūgštis, kurią būtina gauti iš maisto, nes organizmas jos pats negamina.
 • EPA (eikozapentaeno rūgštis) ir DHA (dokozaheksaeno rūgštis):
  • Šaltiniai: Pagrindiniai šaltiniai yra žuvys ir žuvų aliejus, pavyzdžiui, lašiša, skumbrė, silkė, sardinės ir ančiuviai.
  • Svarba: EPA ir DHA yra susiję su įvairiais sveikatos privalumais, įskaitant uždegimo mažinimą, širdies sveikatos gerinimą ir smegenų funkcijų palaikymą. Šios rūgštys gali būti sintezuojamos iš ALA, tačiau šis procesas žmogaus organizme yra neefektyvus.

Omega-3 riebalų rūgščių svarba žmogaus organizmui yra neįkainojama, turint omenyje, kad daugiau nei 70% jų yra sutelkti smegenyse, nervų sistemoje, širdyje, akyse ir ląstelių membranose. Taigi, omega-3 riebalų rūgštys yra būtinos mūsų sveikatai, ir svarbu užtikrinti jų pakankamą suvartojimą per maistą ar papildus

Omega 3 nauda

Omega 3 nauda sveikatai

Yra daugiau nei 30 000 paskelbtų omega-3 tyrimų, todėl jie yra vieni iš labiausiai ištirtų maistinių medžiagų pasaulyje. Omega-3 suteikia daug naudos sveikatai – nuo smegenų ir širdies iki nuotaikos ir odos būklės. Ir jie laikomi “būtinais”, nes mūsų kūnas negali jų pagaminti, todėl turime juos gauti iš savo kasdienės mitybos.

Stipriausi omega-3 riebalų teigiamo poveikio įrodymai yra susiję su širdies ligomis. Šie riebalai padeda širdžiai plakti pastoviu ritmu.

Omega-3 riebalų rūgštys teikia platų sveikatos privalumų spektrą, kuris apima:

 • Širdies sveikata:
  • Mažina trigliceridų lygį kraujyje, taip mažinant širdies ligų riziką.
  • Skatina sveiką kraujo krešėjimą ir palaiko tinkamą širdies ritmą.
  • Mažina aritmijos riziką, kuri gali sukelti staigią širdies mirtį.
  • 2020 m. Cochrane apžvalga parodė, kad omega-3 papildai mažina koronarinės širdies ligos riziką ir trigliceridų lygį.
 • Uždegimo mažinimas:
  • Omega-3 riebalų rūgštys turi svarbų vaidmenį uždegimo mažinime organizme, kuris yra susijęs su įvairiais lėtiniais sveikatos sutrikimais.
  • Šios rūgštys taip pat naudingos žmonėms, kenčiantiems nuo reumatoidinio artrito, mažindamos uždegimą ir skausmą.
 • Protinė ir kognityvinė funkcija:
  • Palengvina depresijos simptomus ir gali padėti kovoti su Alzheimerio liga bei senėjimu susijusiais atminties sutrikimais.
  • Omega-3 riebalų rūgštys yra svarbios vaikų smegenų vystymuisi ir funkcijai, o vaikai, kurie gauna pakankamai omega-3, pasižymi geresne kognityvine funkcija.
  • 2015 m. studija nustatė, kad omega-3 riebalų rūgštys, vartojamos nėštumo ir žindymo laikotarpiu, mažina alergijų riziką ankstyvoje vaikystėje.

Detaliau apie omega poveikį – Omega 3 poveikis

omega 3 kapsules zuvies pavidalu

Kiek reikia Omega 3 per dieną

Pasaulio sveikatos specialistai rekomenduoja žmonėms, kurie neturi širdies ligų, suvalgyti žuvies ar jūros gėrybių ne mažiau kaip 2 porcijas per savaitę. Tai turėtų apimti įvairias žuvis: jūrines laukines žuvų veisles, tokias kaip skumbrės, tunai, lašišos, sardinės ir silkės.

Dabartinę omega-3 vartojimo rekomendacija priklauso nuo amžiaus ir lyties. Suaugusiems vyrams rekomenduojama yra 1,6 gramo, o moterims – šiek tiek mažiau – 1,1 gramo. Nėščios ar žindančios moterys turėtų gauti atitinkamai 1,4 arba 1,3 gramo.

Omega-3 riebalų rūgščių vartojimo dozavimas ir šaltiniai yra svarbūs aspektai, siekiant užtikrinti optimalų jų poveikį sveikatai. Šiame skyriuje pateikiama svarbiausia informacija, kaip efektyviai įtraukti omega-3 į savo mitybą:

 1. Rekomenduojama dozė:
  • Suaugusiems: 250-500mg EPA ir DHA derinio kasdien.
  • Vaikams: 250-500mg omega-3 riebalų rūgščių per dieną, gauti iš maisto ar papildų.
  • EFSA (Europos maisto saugos tarnyba) rekomenduoja suaugusiems vartoti 250 mg EPA ir DHA derinio kasdien.
  • FDA (JAV Maisto ir vaistų administracija) pataria suaugusiems vartoti iki 300 mg EPA ir DHA derinio kasdien.
 2. Šaltiniai:
  • Gyvulinės kilmės: Lašiša, skumbrė, sardinės, tunas.
  • Augalinės kilmės: Linų sėmenys, graikiniai riešutai, sojos pupelės.
  • Amerikos širdies asociacija rekomenduoja valgyti žuvį bent du kartus per savaitę.
 3. Papildai:
  • Papildai prieinami įvairiomis formomis, įskaitant kapsules, minkštas kapsules ir skysčius.
  • Svarbu rinktis aukštos kokybės papildus iš patikimų šaltinių, kad būtų užtikrintas jų grynumas ir veiksmingumas.
  • Pavyzdžiui, “Carlson Lab Super omega-3” siūlo minkštas gelio kapsules, kurių rekomenduojama dozė yra dvi kapsulės per dieną.

Jei turite širdies sutrikimų, sveikatos priežiūros specialistas gali rekomenduoti kasdien vartoti vieną gramą EPA + DHA. Jei sunku gauti šį kiekį vien iš kasdienės mitybos, gali padėti kokybiški sprecialistų rekomenduojami žuvų taukai.

Jei turite aukštą trigliceridų kiekį, gali tekti valgyti daugiau maisto produktų, kurie yra geri omega-3 riebalų rūgščių šaltiniai, net jei ir vartojate vaistus. Jūsų sveikatos priežiūros specialistas taip pat gali norėti, kad vartotumėte žuvų taukų papildus. Apskritai, turintiems didelį trigliceridų kiekį, rekomenduojama 2-4 gramai EPR + DHR kiekvieną dieną. Įrodyta, kad šis kiekis sumažina trigliceridų kiekį nuo 25 iki 35 procentų.

Ar gali būti per daug omega 3

Labai didelis šių nepakeičiamų riebalų rūgščių vartojimas ir kiekis gali sukelti kraujavimą.

Kaip dažnai žmonės valgo žuvį

Europoje atlikus didelę apklausą, kurioje dalyvavo 28000 žmonių paaiškėjo, kad 7 iš 10 žmonių valgo žuvį ar žuvies gėrybes vieną kartą per mėnesį.

74% žmonių renkasi žuvį, nes yra sveika ir 59% renkasi, nes labai skanu.

Dar įdomiau yra tai, kad viena iš priežasčių kodėl taip retai valgo, atsakė, kad žuvis ir Jūros gėrybės yra brangu…

Kokiuose maisto produktuose daugiausiai omega 3

Daugiausiai omega 3 yra jūrinėse riebiose žuvyse. Žuvis ar jūros gėrybės turi svarbių omega 3 riebiųjų rūgčiū DHA ir EPA. Augalinis maistas turi kitos omega 3 rūgšties, vadinamos ALA.

Vertingiausi produktai turintys omega 3 pateikiami – Maisto produktai, kuriuose yra labai daug omega-3.

Omega-3 riebalų rūgštys yra būtinos mūsų sveikatai, o jų šaltiniai yra įvairūs, tiek augalinės, tiek gyvulinės kilmės produktai. Norint pasirinkti tinkamus omega-3 šaltinius, svarbu atsižvelgti į jų EPA ir DHA koncentraciją bei kilmę.

 • Augalinės kilmės šaltiniai:
  • Linų sėmenys: 1 šaukštelis teikia 2338 mg omega-3.
  • Chia sėklos: 1 uncija (apie 28 g) teikia 4915 mg omega-3.
  • Graikiniai riešutai: 1 uncija (apie 28 g) teikia 2542 mg omega-3.
  • Sojos pupelės: 47 g teikia 670 mg ALA.
 • Gyvulinės kilmės šaltiniai:
  • Lašiša: 100 g teikia 5134 mg omega-3.
  • Sardinės: 1 skardinė (apie 149 g) teikia 2260 mg omega-3.
  • Skumbrė: 100 g teikia 4580 mg EPA ir DHA.
  • Menkių kepenų aliejus: viena porcija teikia 2438 mg EPA ir DHA.

Renkantis žuvų taukus ar papildus, svarbu atkreipti dėmesį į jų kokybę. Rekomenduojama rinktis papildus, kurie yra pagaminti iš mažų žuvų ir yra trigliceridų formoje, kad būtų užtikrintas didesnis EPA ir DHA koncentracija. Taip pat, verta teikti pirmenybę ekologiškiems produktams, kadangi tam tikri auginamos žuvys gali būti užterštos kenksmingomis medžiagomis

omega 3 kapsules stiklinėje

Geriausi Omega 3

Atsižvelgiant į tai, kiek mažai žmonių suvartoja rekomenduojamas dvi riebios žuvies porcijas per savaitę (o, tai yra tik atskaitos taškas), omega-3 papildai, ypač žuvų taukų papildai, tapo labai populiariais.

Tačiau atkreipkite dėmesį į papildo etiketę, o ne ant informacijos, kuri pavaizduota pirminėje etiketėje. Pagrindinė priežastis: Nors omega-3 papildas gali pasigirti, kad jog turi 500 ar 1 000 (ar daugiau) miligramų žuvų taukų, tačiau tai nenurodo, kiek omega-3 EPA ir (arba) DHA gaunate.

Tiesą sakant, faktinis EPA ir (arba) DHA kiekis produkte yra daug mažesnis – ir jūs turėsite pasižiūrėti ingredientų suskirstymą papildų etiketėje. Kintamasis, kurį reikia išspręsti, yra X. EPA + DHA = X.

Svarbu vartoti patikimo gamintojo papildus, kuriuose būtų nurodytos suskirstytos maistinės medžiagos. Taip pat patikrinkite rekomenduojamą papildo paros kiekį, priešingu atveju galite netyčia vartoti daugiau ar mažiau omega 3.

Pasaulyje yra keli gamintojai, kurie žinomi dėl išskirtinos kokybės ir patikimumo. Pavyzdžiui – Carlson Labs

Kompanijos išskirtinumas:

 • Daugiametė patirtis
 • Puikus grynumas ir stiprumas
 • Didžiausias šviežumas
 • Tvarus šaltinis
 • IFOS ir IGEN sertifikuoti
 • Molekuliniu būdu distiliuotas
 • Nuplautas azotas

Norint pasiekti 500 miligramų ( EPA ir DHA) minimalų kiekį laikantis dietos, reikia suvalgyti dvi porcijas žuvies per savaitę ir įtraukti ALA šaltinius, tokius kaip graikiniai riešutai ir linų sėmenys, į savo kasdienius užkandžius ir patiekalus. Neužtikrinant pakankamo kiekio iš kasdienės mitybos, galima vartoti kokybiškus omega-3 papildus, pagamintus iš žuvų taukų.

Omega-3 papildų vartojimas

Omega 3 nauda ir papildų vartojimas yra populiarus būdas papildyti šių svarbių riebalų rūgščių kiekį mūsų organizme, tačiau yra keletas svarbių aspektų, kuriuos reikia žinoti prieš juos vartojant:

 • Konsultacija su sveikatos priežiūros specialistu:
  • Nėščios ir žindančios moterys turėtų pasitarti su sveikatos priežiūros specialistu prieš vartodamos omega-3 papildus.
  • Vaikai ir paaugliai taip pat turėtų pasitarti su sveikatos priežiūros specialistu prieš vartodami omega-3 papildus.
 • Papildų formos ir antioksidantų svarba:
  • Omega-3 papildai yra prieinami įvairiomis formomis, tokiais kaip žuvų aliejaus kapsulės, krilio aliejus ir algų pagrindu sukurti papildai vegetarams bei veganams.
  • Antioksidantai, tokie kaip vitaminas E ir astaksantinas, gali padėti apsaugoti omega-3 riebalų rūgštis nuo oksidacijos .
 • Aukštos kokybės omega-3 papildai:
  • „Carlson Lab Super Omega 3“ yra aukštos kokybės Norvegiški žuvų taukai Omega-3 papildas, kuriame yra tiek EPA, tiek DHA, taip pat vitaminas D3.
  • Jis pagamintas iš tvariai gautų, šalto spaudimo žuvų aliejų ir yra laisvas nuo toksinų bei sunkiųjų metalų.
  • Rekomenduojama vartoti 2 kapsules „Super Omega-3“ per dieną, atsižvelgiant į individualius poreikius

Omega-3 nauda kūno sudėčiai ir svorio valdymui

Omega-3 riebalų rūgštys gali padėti valdyti svorį ir kūno sudėtį, sumažindamos insulino ir kraujo cukraus lygius, kas suteikia daugiau energijos fiziniam aktyvumui. Tai yra svarbu, nes didesnis energijos kiekis gali skatinti dažnesnį ir intensyvesnį fizinį aktyvumą, kuris yra labai svarbus svorio mažinimo procese.

Be to, omega-3 riebalų rūgščių vartojimas gali rodyti tam tikrų maistinių medžiagų, pavyzdžiui, kortizolio ar streso hormonų, trūkumą, kuris gali prisidėti prie svorio prieaugio. Ši informacija yra ypač svarbi, nes kortizolis, žinomas kaip “streso hormonas”, gali skatinti riebalų kaupimąsi, ypač pilvo srityje. Mažinant streso lygį ir kortizolio gamybą, galima efektyviau valdyti svorį ir pagerinti bendrą sveikatą.

 • Pagrindiniai punktai:
  1. Energijos lygio padidėjimas: Omega-3 padeda sumažinti insulino ir kraujo cukraus lygius, suteikdamos daugiau energijos fiziniam aktyvumui.
  2. Streso hormonų mažinimas: Vartojant omega-3, galima nustatyti tam tikrų maistinių medžiagų trūkumą, pavyzdžiui, kortizolio, kuris prisideda prie svorio prieaugio

Dažniausiai pasitaikančios klaidos vartojant Omega-3

Dažniausiai pasitaikančios klaidos vartojant Omega-3:

 1. Nepakankamas Omega-3 riebalų rūgščių vartojimas.
  • Dauguma žmonių nevartoja pakankamai omega-3 riebalų rūgščių, dėl ko prarandama galimybė pasinaudoti jų teikiamomis sveikatos naudomis.
 2. Neteisingas Omega-3 papildų laikymas.
  • Papildus laikant netinkamomis sąlygomis, pavyzdžiui, per aukštoje temperatūroje ar tiesioginėje saulės šviesoje, gali sumažėti jų efektyvumas.
 3. Omega-3 papildų kokybės nepatikrinimas prieš perkant.
  • Svarbu rinktis aukštos kokybės papildus, kurie yra išbandyti ir patvirtinti nepriklausomų laboratorijų.
 4. Omega-3 papildų vartojimas su maistu, kuris trukdo jų absorbcijai.
  • Tam tikri maisto produktai gali trukdyti omega-3 riebalų rūgščių absorbcijai, todėl reikėtų vengti jų vartojimo kartu su papildais.
 5. Rekomendacijos:
  • Pasirinkite patikimus prekės ženklus, kurie atlieka trečiųjų šalių tyrimus dėl grynumo ir veiksmingumo.
  • Ieškokite papildų, kuriuose yra didelė EPA ir DHA koncentracija.
  • Prieš pradėdami vartoti bet kokius naujus papildus, pasitarkite su sveikatos priežiūros specialistu, ypač jei vartojate vaistus.
 6. Optimalus omega-6 ir omega-3 riebalų rūgščių santykis yra 4:1, tačiau šiuolaikinėje mityboje šis santykis dažnai siekia 18:1, dėl ko sumažėja omega-3 nauda. 

Omega-3 nauda sveikatai

Omega-3 riebalų rūgščių vartojimas yra svarbus sveikatai, tačiau būtina atsižvelgti į tai, kad ne visi omega-3 šaltiniai yra vienodai efektyvūs. Tyrimai rodo, kad:

 • Omega-3 iš maisto šaltinių palyginti su papildais:
  • Vartojant omega-3 riebalų rūgštis iš natūralių šaltinių, pavyzdžiui, riebios žuvys, gali būti gaunama daugiau naudos sveikatai nei vartojant papildus.
  • Tai gali būti susiję su kitais maistiniais komponentais, kurie yra riebiose žuvyse ir gali padidinti omega-3 riebalų rūgščių poveikį.
  • Šie komponentai apima baltymus, vitaminais ir mineralais prisotintus junginius, kurie kartu su omega-3 riebalų rūgštimis padeda gerinti sveikatą.

Šis atradimas pabrėžia svarbą įtraukti į savo mitybą natūralius omega-3 riebalų rūgščių šaltinius, tokius kaip riebios žuvys, linų sėmenys ir graikiniai riešutai, o ne vien tik remtis papildais. Nors omega-3 papildai gali būti naudingi tam tikroms asmenų grupėms, kurios negali gauti pakankamai šių riebalų rūgščių iš maisto, svarbu atsiminti, kad natūralūs šaltiniai teikia daugiau naudos sveikatai

Galimi šalutiniai Omega-3 vartojimo poveikiai

Per didelis omega-3 papildų vartojimas gali sukelti šalutinius poveikius, todėl svarbu vartoti juos atsakingai:

 • Kraujavimo ir širdies sveikatos rizika:
  • Didelės žuvų aliejaus dozės gali padidinti kraujavimo ir hemoraginio insulto riziką.
  • Omega-3 papildai gali sąveikauti su kraujo skiedikliais, didindami kraujavimo riziką.
  • Per didelis vartojimas gali sutrikdyti kraujo krešėjimą, taip pat didindamas kraujavimo riziką.
 • Imuninės sistemos ir virškinimo trakto problemos:
  • Didelės omega-3 dozės gali sumažinti imuninės sistemos atsaką, padarydami žmones labiau pažeidžiamus infekcijoms.
  • Papildai gali sukelti virškinimo sutrikimus, įskaitant pykinimą, laisvas išmatas ir žuvies burpimus.
 • Sąveika su vaistais ir kitos rizikos:
  • Omega-3 papildai gali sąveikauti su tam tikrais vaistais, įskaitant kraujo skiediklius, aukšto kraujospūdžio vaistus ir kontraceptikus.
  • Vartojant per daug omega-3, gali padidėti kraujavimo rizika, pakilti cukraus kiekis kraujyje ir atsirasti galimas vitamino A toksiškumas.
  • Kai kurie omega-3 papildai gali būti užteršti kenksmingais teršalais ar oksidacijos produktais.

Svarbu konsultuotis su sveikatos priežiūros specialistu prieš pradedant bet kokį naują papildų vartojimo režimą.

Kas yra Omega 3 riebalų rūgštys?

Omega 3 riebalų rūgštys yra polinesočiosios riebalų rūgštys, kurios yra būtinos mūsų sveikatai. Jos yra svarbios širdies sveikatai, smegenų funkcijai ir uždegimo mažinimui.

Kokia yra Omega 3 nauda sveikatai?

Omega 3 riebalų rūgštys padeda mažinti širdies ligų riziką, palaikyti normalią smegenų funkciją ir vystymąsi, mažinti uždegimą bei gali padėti sumažinti depresijos ir nerimo simptomus.

Kokie maisto produktai yra turtingi Omega 3 riebalų rūgštimis?

Omega 3 riebalų rūgštys dažniausiai randamos žuvyse ir jūros gėrybėse, pavyzdžiui, lašiše, skumbre, sardėse. Taip pat jos randamos linų sėmenyse, chia sėklose, riešutuose, pavyzdžiui, graikiniuose riešutuose.

Ar Omega 3 papildai yra saugūs?

Paprastai Omega 3 papildai yra laikomi saugiais, kai vartojami rekomenduojamomis dozėmis. Tačiau, kaip ir bet kuriuos papildus, reikėtų vartoti atsargiai ir, jei įmanoma, pasitarti su sveikatos priežiūros specialistu.

Kiek Omega 3 riebalų rūgščių turėčiau vartoti?

Rekomenduojama dozė gali skirtis priklausomai nuo amžiaus, lyties ir sveikatos būklės. Sveikatos priežiūros specialistai gali rekomenduoti nuo 250 iki 500 mg EPA ir DHA per dieną suaugusiems žmonėms.

Išvados

Per visą straipsnį išsamiai nagrinėjome Omega-3 riebalų rūgščių svarbą žmogaus sveikatai, pabrėždami jų esminį vaidmenį mažinant uždegimą, stiprinant širdies sveikatą bei skatinant protinę ir kognityvinę funkciją. Atkreipėme dėmesį į tai, kaip svarbu į savo mitybą įtraukti tiek gyvulinės, tiek augalinės kilmės Omega-3 šaltinius, taip pat paminėjome, kad tam tikros grupės žmonių gali rasti naudos iš papildų vartojimo, žinoma, neapleidžiant atsargumo ir kokybės patikrinimo.

Šio straipsnio pabaigoje norime pabrėžti, kad nors Omega-3 riebalų rūgštys teikia neginčijamą naudą sveikatai, svarbu vartoti jas atsargiai, laikantis rekomenduojamų dozių ir įsitikinus jų šaltinių kokybe. Taip pat būtina nepamiršti, kad geriausias Omega-3 šaltinis visuomet bus subalansuota ir įvairi mityba, papildoma, kai reikia, aukštos kokybės papildais. Skatindami tolesnių tyrimų svarbą ir būdų, kaip integruoti šias riebalų rūgštis į mūsų kasdienį vartojimą, raginame kiekvieną prisiimti atsakomybę už savo sveikatą ir mitybos

Svarbu nepamiršti, kad kiekvieno sveikata – indivuali ir nėra visiems bendro recepto!

Taigi, jei norite sužinoti kokių maistinių medžiagų šiuo metu jūsų organizmui gali trūkti, sveikatos specialistai rekomenduoja gidą –  “Tavo diena”.

 • Laiku atkreiptike dėmesį į savijautos siunčiamus signalus
 • Papildykite organizmą natūraliais mineralais, vitaminais ir sveikatai reikalingomis maistinėmis medžiagomis.
 • Mėgaukites energija ir gera savijauta kasdiena!

Susiję straipsniai:

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus matomas viešai. Privalomi laukeliai yra pažymėti.

Prisijungti

Registruotis

Atkurti slaptažodį

Įveskite vartotojo vardą arba el. pašto adresą ir gausite nuorodą el. paštu slaptažodžio atkūrimui.

Pagal poreikį:

Kategorijos:

Gamintojai: